Przejdź do treści

biuro@beduin.pl

+48 95 735 08 20

Menu

O nas

Biuro Podróży "BEDUIN" zostało założone 01.03.1997 r. w Gorzowie Wlkp. Nasza firma działa jako organizator turystyki na podstawie licencji nr 0032 wydanej przez Wojewodę Lubuskiego oraz posiada ubezpieczenie w Towarzystwie Ubezpieczeniowym EUROPA.

Naszym klientom proponujemy: wypoczynek w kraju i za granicą (wczasy autokarowe i lotnicze), zwiedzanie: wycieczki autokarowe i lotnicze - objazdowe Europa i Świat. W ofercie mamy również kolonie oraz obozy dla dzieci i młodzieży. Biuro prowadzi także sprzedaż biletów autokarowych, biletów lotniczych, promowych, ubezpieczeń turystycznych oraz kart Euro26. Sprzedaż oferty turystycznej prowadzimy w trzech punktach: w Gorzowie Wlkp., Lubinie, Pile i Gnieźnie.

Jako organizator wczasów i wycieczek autokarowych specjalizujemy się w organizacji wyjazdów do Grecji, Chorwacji, Hiszpanii i Włoch w bardzo atrakcyjnych cenach. Ponadto zajmujemy się organizacją imprez turystycznych na zamówienie wg Państwa sugestii.

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług. Zapewnimy Państwu miłą obsługę oraz bezpieczeństwo w podróży. Jako Państwa partner dołożymy wszelkich starań, aby Wasze Wakacje były zawsze udane. Wielu klientów powierzyło nam realizację swoich marzeń o podróżach i spokojnym wypoczynku, wywiązujemy się z tego obowiązku z pełną odpowiedzialnością i troską o Państwa. Po wielu latach działalności - mamy wielu wiernych i zadowolonych klientów – dołączcie Państwo do Nich ! Zapraszamy.

 

Biuro Podróży Beduin Gorzów Wielkopolski